چند پیشنهاد کاربردی به معلمان برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی و تریس آنلاین

اگرچه ویروس کرونا تعطیلی نا خواسته و البته طو لانی مدت برای مدارس را رقم زده اما این روزها جریان آموزش تعطیل نیست. دانش آموزان در خانه هستند اما در جریان یادگیری در همان خانه وبا روشهای مختلف در حال پیگیری است از آموزش تلویزیونی گرفته تا ابتکار معلمان و مدارس برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی.

با توجه به تحقیقات گوشی همراه در دسترس ترین وسیله بین معلمان و دانش آموزان برای وصل شدن به کلاس های مجازی خود است وهمچنین نرم افزار هایی نیز برای تدریس آنلاین وجود دارد که بعضی به صورت رایگان هست و بعضی از آنها مستم پرداخت هزینه است.

گزارش ها حاکی از آن است که بیشتر معلمان از تلگرام یا سایر رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. اما در حال حاضر به معلمان توصیه می شود از نرم افزار های <جئوجبرا> یا پویا نمایی برای تدریس ریاضی استفاده کنند.

ممکن است برخی از همکاران از نرم افزار های تولید محتوای الکترونیکی استفاده کنند. خیلی ساده می توان از یک نرم افزار ضبط صفحه دسکتاپ مثلcamjasia استفاده کرد.

ضرورت همراهی والدین برای ارتقای سلامت روان دانش‌آموزان

درد دل معلمان در قالب نامه

پیشنهاد به معلمان برای استفاده بهتر از فضای مجازی

دو بیتی درباره کرونا

هنگام رویارویی با کرونا چه کنیم؟

روش صحیح پوشیدن، درآوردن و دورانداختن ماسک چیست؟

آیا کووید-19 از فرد فاقد علائم بیماری، به دیگران منتقل می شود؟

استفاده ,معلمان ,نرم ,های ,مجازی ,افزار ,نرم افزار ,فضای مجازی ,به معلمان ,برای استفاده ,معلمان و

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

Zachary's receptions بروزترین اخبار و اطلاعات myearn20 legalapply باران سرا asdfghjklmnbvcxz *زبانکده آنلاین ابن سینا* . mensgiggtawo موسسه خیریه توانبخشی شکوفه های شهرستان فریمان